Tragiczny Wypadek w Powiecie Biłgorajskim: 28-latek w Ciężkim Stanie w Szpitalu.

W wyniku groźnego wypadku, do którego doszło w powiecie biłgorajskim, 28-letni kierowca BMW został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim. Przyczyny zjazdu z drogi do lasu nie zostały jeszcze ustalone.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że 28-letni mieszkaniec gminy Łukowa kierował samochodem BMW na trasie Łuków – Józefów, gdy z nieustalonych na ten moment przyczyn zjechał z drogi do pobliskiego lasu.

Wrak pojazdu z rannym mężczyzną został odnaleziony około godziny 7:00 przez innego kierowcę podróżującego tą trasą. Natychmiast powiadomił dyżurnego służb ratunkowych, którzy wysłali pomoc na miejsce. Ranny 28-latek w stanie ciężkim został przewieziony Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do jednego z lubelskich szpitali. Elementy samochodu rozrzucone były na znacznej przestrzeni w okolicach miejsca wypadku.

Obecnie prowadzone są szczegółowe dochodzenia w celu ustalenia dokładnych okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Policja apeluje o rozwagę na drogach, zwłaszcza w obecnych warunkach jesieni, gdy nawierzchnia jest śliska. Śliska nawierzchnia wydłuża drogę hamowania, dlatego ważne jest, aby dostosować prędkość do warunków na drodze i unikać gwałtownych manewrów.

Foto:Policja