Wypadek w Białej: Trzech Pasażerów Rannych po Zderzeniu z Drzewem.

Dzisiaj rano w miejscowości Biała doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyła 19-letnia kierująca samochodem marki Skoda Fabia. W wyniku zdarzenia trzech pasażerów zostało przewiezionych do szpitala z obrażeniami ciała. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drogach.

Wypadkowa sytuacja miała miejsce kilka minut przed godziną 8:00 rano, gdy kierująca Skodą próbowała wymijać samochód ciężarowy. W trakcie manewru straciła jednak panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Na skutek zderzenia auto wylądowało na boku w przydrożnym rowie.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki badanie stanu trzeźwości wykazało, że 19-letnia kierująca była trzeźwa w chwili wypadku. Ustalane są teraz szczegółowe okoliczności, które doprowadziły do utraty kontroli nad pojazdem.

W wyniku zdarzenia trzech pasażerów auta odniosło obrażenia ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Stan ich zdrowia nie jest na razie znany. Służby ratunkowe udzieliły niezbędnej pomocy na miejscu wypadku.

Policja apeluje o rozwagę i bezpieczną jazdę na drogach, zwłaszcza w okresie zwiększonego ryzyka, takiego jak poranne godziny szczytu. Zdarzenia drogowe często są skutkiem nadmiernej prędkości, nieprawidłowego wyprzedzania czy brawury za kierownicą.

Wszystkie okoliczności wypadku są aktualnie ustalane, a śledztwo w tej sprawie będzie kontynuowane. O wszelkich nowych faktach będziemy informować na bieżąco. Pamiętajmy o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników ruchu drogowego.

Foto:Policja