Policjanci z Dorohuska Ratują przed Pożarem: Szybka Akcja Zapobiegła Nieszczęściu

Niecodzienna interwencja policjantów z komisariatu w Dorohusku okazała się kluczowa w ocaleniu mienia i potencjalnie ludzkiego życia.

Widząc gęsty dym wydobywający się spod drewnianej wiaty garażowej, pod którą stał samochód, funkcjonariusze nie zwlekali z pomocą. Ich szybka reakcja zapobiegła tragicznym konsekwencjom.

Patrolując teren jednej z miejscowości, policjanci zauważyli kłęby dymu unoszące się z samochodu pod wiatą garażową. Świadomi zagrożenia natychmiast zainterweniowali, przystępując do gaszenia ognia i jednocześnie informując domowników o sytuacji. Istniało ryzyko, że ogień przeniesie się na sąsiednie budynki gospodarcze, dlatego każda sekunda miała znaczenie.

Działając sprawnie i zdecydowanie, policjanci wyciągnęli płonący pojazd na zewnątrz, zanim ogień zdążył się rozprzestrzenić. Strażacy, którzy dotarli na miejsce, szybko ugasili pożar, eliminując dalsze zagrożenie. W samochodzie, który stanowił źródło ognia, znajdowały się elektronarzędzia, co wskazywało na możliwą przyczynę pożaru.

Foto:Policja