Tragiczny Wypadek na ul. Józefowskiej w Rogóźnie – Dwóch Poszkodowanych Trzeźwych Kierowców.

Wczoraj około godziny 12:00 doszło do poważnego wypadku na ul. Józefowskiej w Rogóźnie, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala.

Zderzyły się ze sobą Volkswagen, kierowany przez 63-letniego mężczyznę, oraz Mercedes, który go wyprzedzał.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Volkswagena, mieszkaniec gm. Krynice, skręcając w lewo, nie zweryfikował dostatecznie, czy może bezpiecznie dokonać tego manewru. Niestety, doszło do zderzenia z wyprzedzającym go Meredesem. W wyniku tego tragicznego incydentu, zarówno kierowca Passata, jak i jego pasażerka, wymagali natychmiastowej pomocy medycznej i zostali przetransportowani do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

Załoga ciężarówki, której kierowca liczący 50 lat pochodził z gm. Lubycza Królewska, na szczęście uniknęła obrażeń. Badania wykazały, że obaj kierowcy samochodów osobowych byli trzeźwi. Policjanci, prowadzący postępowanie w sprawie, zabezpieczyli dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia.

Całe zdarzenie jest obecnie dokładnie analizowane, aby ustalić szczegółowe przyczyny wypadku. W związku z tym tragicznym wydarzeniem, apelujemy o rozwagę i ostrożność wszystkich kierowców na drogach. Bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

Tragiczny Wypadek na ul. Józefowskiej w Rogóźnie – Dwóch Poszkodowanych Trzeźwych Kierowców.
Foto:Policja