Śmiertelny wypadek motocyklisty w Spławach Pierwszych

35-letni mężczyzna zginął, a jego 24-letni kolega trafił do szpitala w wyniku wypadku motocyklowego, do którego doszło dziś rano w Spławach Pierwszych (pow. kraśnicki).

Do tragedii doszło około godziny 6:40 na skrzyżowaniu ulic Ostrowieckiej i Ludmiłowskiej. Dwaj mieszkańcy gminy Kraśnik jechali motocyklem typu “Cross”, gdy z nieustalonych dotąd przyczyn stracili nad nim panowanie i uderzyli w barierkę oraz drzewo.

35-latek pomimo natychmiastowej reanimacji nie odzyskał przytomności i zmarł na miejscu. 24-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Dokonano oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczono ślady. Od 24-latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę na drogach.

Pamiętajmy, że każdy motocyklista jest szczególnie narażony na niebezpieczeństwo. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych, stosując się do przepisów ruchu drogowego i zachowując szczególną ostrożność.

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Spławach Pierwszych
Foto:Policja