17-latka ucieka autem chłopaka po kłótni i rozbija się na latarni!

Wczoraj w nocy krasnostawscy policjanci przeżyli prawdziwy dreszczyk emocji. 17-latka z gminy Krasnystaw po kłótni z chłopakiem zabrała jego Volkswagena i odjechała w nieznanym kierunku.

Dyżurny krasnostawskiej jednostki otrzymał informację o zaginięciu dziewczyny od jej matki. 24-letni chłopak, z którym pokłóciła się 17-latka, szukał jej na własną rękę, ale bezskutecznie.

Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Ustalili, że kobieta może przebywać na terenie powiatu chełmskiego. W trakcie działań policjanci zauważyli opisywany pojazd w miejscowości Krupe. Autem kierowała 17-latka wraz z pasażerami.

Policjanci wydali kierującej polecenie zatrzymania się, jednak ta nie reagowała i postanowiła uciekać. W trakcie ucieczki popełniła liczne wykroczenia drogowe, narażając swoich pasażerów na niebezpieczeństwo. Ostatecznie dziewczyna zakończyła jazdę na przydrożnej latarni. Uszkodziła też ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęście ani ona, ani pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Była trzeźwa.

17-latka odpowie teraz przed sądem za jazdę bez uprawnień, niezatrzymanie się do kontroli, krótkotrwałe użycie pojazdu oraz popełnione wykroczenia drogowe.

Ta historia jest przestrogą dla wszystkich młodych ludzi. Pamiętajmy, że emocje nie powinny prowadzić do podejmowania nierozsądnych decyzji, które mogą mieć poważne konsekwencje.