Pijany kierowca bez prawa jazdy uciekł z miejsca wypadku! 13-latka w szpitalu.

Wczoraj w miejscowości Okalew 57-letni kierowca Audi potrącił 13-latkę, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Dziewczynka została przetransportowana helikopterem do szpitala. Sprawca wypadku został zatrzymany przez policję. Okazało się, że nie miał prawa jazdy i prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Przebieg zdarzenia

Do wypadku doszło wczoraj o godzinie 17:20 w miejscowości Okalew. Kierujący Audi na drodze poza obszarem zabudowanym potrącił 13-letnią dziewczynkę, która znajdowała się na jezdni. Zamiast udzielić jej pomocy, mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

Pomoc dla poszkodowanej

Dziewczynka została ciężko ranna. Dzięki szybkiej akcji ratunkowej śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Lublinie.

Zatrzymanie sprawcy

Policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę wypadku. 57-letni mieszkaniec gminy Milanów został zatrzymany w policyjnym areszcie. Okazało się, że nie miał prawa jazdy, a badanie alkomatem wykazało u niego obecność alkoholu w organizmie.

Trwające czynności

Na miejscu zdarzenia trwają czynności procesowe mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu wypadku. Policja apeluje do wszystkich świadków zdarzenia o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Pijany kierowca bez prawa jazdy uciekł z miejsca wypadku! 13-latka w szpitalu.
Foto:Policja