Kobieta wjechała Toyotą w przystanek autobusowy i zjechała do rowu!

W Spiczynie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 44-letnia kierująca Toyotą zjechała z drogi, uderzyła w przystanek autobusowy i wjechała do rowu. Kobieta trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przebieg zdarzenia

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 7:00 w miejscowości Spiczyn. 44-letnia kobieta kierowała Toyotą na prostym odcinku drogi. Nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzyła w wiatę przystankową i zjechała do rowu.

Pomoc służb ratunkowych

Na miejsce zdarzenia wezwano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję. Kobieta została przewieziona do szpitala w Łęcznej. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Badania i ustalenia

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Okazało się, że była trzeźwa. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Apel o ostrożność

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów. Pamiętajmy, że brawura i lekkomyślność mogą prowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń.