Kryminalni z 1. Komisariatu Policji w Lublinie ustalili i zatrzymali parę złodziei, którzy okradali miejscowe drogerie.

Łączne straty oszacowano na ponad 12 000 złotych. Złodzieje kradli przede wszystkim perfumy i drogie kosmetyki. Oboje usłyszeli zarzuty i przyznali się do popełnienia przestępstw, za które grozi im do 5 lat więzienia.

Efektywna praca operacyjna policji

Zatrzymanie 25-letniego mężczyzny i 24-letniej kobiety było wynikiem intensywnej pracy operacyjnej funkcjonariuszy z 1. Komisariatu Policji w Lublinie. Policjanci wpadli na trop mieszkańca Lublina kilka dni temu, co doprowadziło do identyfikacji i zatrzymania pary. Okazało się, że są oni sprawcami licznych kradzieży, które miały miejsce w lubelskich drogeriach na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

Liczne kradzieże i wysokie straty

Para specjalizowała się w kradzieży perfum i drogich kosmetyków. Ich działania spowodowały straty oszacowane na ponad 12 000 złotych. Dzięki skutecznej pracy policji, udało się zakończyć ich przestępczą działalność.

Zarzuty i grożące kary

Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży, do których się przyznali. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.