Zatrzymano 22-latka za posiadanie narkotyków w Tomaszowie Lubelskim

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających.

Do zatrzymania doszło podczas rutynowej kontroli drogowej. 22-latek próbował uciekać, ale błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy uniemożliwiła jego ucieczkę. Okazało się, że mężczyzna przewoził marihuanę, z której można byłoby wytworzyć blisko 120 porcji dilerskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a jego dalszy los zależy teraz od decyzji Sądu.

Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy wcześniej ustalili, że 22-latek z województwa podkarpackiego, przebywający na terenie Tomaszowa Lubelskiego, może posiadać przy sobie substancje zabronione. Informacje wskazywały, że porusza się samochodem marki BMW.

Podczas kontroli drogowej podejrzenia policjantów się potwierdziły. 22-latek, widząc nadchodzących funkcjonariuszy, chwycił woreczek z narkotykami, który leżał na siedzeniu, i próbował uciec. Natychmiastowa reakcja policjantów udaremniła jego próbę ucieczki.

Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że w zabezpieczonym woreczku znajduje się marihuana. Ilość zabezpieczonych narkotyków wystarczyłaby do sporządzenia blisko 120 porcji dealerskich.

22-latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone. Mężczyzna usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

Zatrzymano 22-latka za posiadanie narkotyków w Tomaszowie Lubelskim
Foto:Policja