Wypadek w Hołownie.

Wypadek  w Hołownie. W dniu dzisiejszym  doszło do poważnego wypadku drogowego. 74-latek z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Apelujemy do kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Dzisiaj przed godziną 13:00  dyżurny parczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w Hołownie. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 74-letni  mieszkaniec powiatu parczewskiego kierując samochodem marki Mercedes z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu  i uderzył w  drzewo. Z uwagi na odniesione obrażenia został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Mężczyzna podróżował sam.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku i wykonują czynności procesowe. Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Sprawą wypadku zajmą się śledczy, którzy  będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia

Foto:Policja