Tragiczny wypadek

W Wólce Polanowskiej doszło wczoraj do tragicznego wypadku drogowego. 49 letnia mieszkanka gminy Wilków jadąc mazdą w kierunku Karczmisk z nieustalonych przyczyn wjechała do przydrożnego rowu, a następnie uderzyła w drzewo. Kobieta zgięła na miejscu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Do wypadku  w Wólce Polanowskiej doszło tuż po godzinie 19.00. Służby zastały na miejscu leżące w rowie auto z włączonymi światłami. Wewnątrz pojazdu znajdowałą się kobieta, nie dajaca oznak życia. Była to 49 letnia mieszkanka gminy Wilków, która w wyniku wypadku poniosła śmierć na miejscu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń,  kierująca mazdą kobieta jadąc nieoświetloną drogą w kierunku Karczmisk na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn wjechała do rowu i uderzyła w drzewo.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności procesowe i gromadzili ślady. Ciało kobiety zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora badają szczegółowe okoliczności wypadku.