ZDM Lublin hektolitry wody na ulicy.

ZDM Lublin instytucja odpowiedzialna za drogi na terenie Miasta Lublin ignoruje od kilku lat najemców przy ul.Energetyków. Sytuacja z roku na rok się pogarsza a każde opady deszczu to hektolitry wody na ulicy.

Każda próba rozmowy z osobą odpowiedzialną w ZDM Lublin kończy się opowieściami o gruszkach na wierzbie,co można a czego nie można. Jest tak zwana spychologia od Annasza do Kajfasza i zarzucanie,że to najemcy są winni całej sytuacji. Urzędnicy miejscy jedynie co potrafią to pobierać pobory co miesiąc i oczekiwać na podwyżki,premie,dodatki na to środki finansowe znajdują się zawsze. Najważniejsze aby w portfelu Urzędnika się wszystko zgadzało. Aby do 15.00 wypić kilka kawek ,poplotkować i dzionek zleci.

Prezydent Miasta Lublin mistrz w obietnicach przedwyborczych jedynie co potrafi to podwyżki podatków,dzierżaw wieczystych. W dobie lockdownu najważniejszym priorytetem była egzekucja podatków i dzierżaw. 

Tulublin od ponad dwóch lat monitoruje sytuację przy w/w ulicy i stwierdzamy jedynie że , urzędnicy są głusi na skargi najemców.

Do sprawy będziemy powracać.

ZDM Lublin woda pod jedną z firm