Kobieta straciła 170 tyś zł próbując ratować sejf

Polsat od dawna to dno i wodorosty,ale ten wywiad pokazał jak infantylni są dziennikarze i osoby podające się za psychologa. Zamieszczony wywiad pokazuje jak media głównego nurtu sieją propagandę i przeinaczają fakty. Krzyki i atak na osobę zaproszoną do studia pokazał klasę i styl dziennikarzyny z polsatu ( celowo piszemy z małej litery)

Trzymajcie się mocno, takiego programu jeszcze nie było. W debacie Polsat News Michał Wawer stanął w obronie konstytucyjnych praw obywatelskich i dobrowolności szczepień na Covid-19 oraz przedstawiał niewygodne fakty na temat niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), a redaktor prowadzący wraz z drugim gościem… natychmiast się na niego rzucili!
 
“Przecież życie to jest eksperyment” – tak brzmiał jeden z ich “argumentów” ws. szczepień na Covid… Ręce opadają. Musicie to zobaczyć.
 
W takich warunkach naprawdę trudno prowadzić uczciwą i merytoryczną dyskusję, bo główne media i ich “eksperci” robią co mogą, by zakrzyczeć niewygodną prawdę. Mimo to  polityk świetnie sobie poradził, bo FAKTY były po jego stronie. Oglądajcie i udostępniajcie gdzie tylko możecie! Takie programy pokazują z jak wściekłą propagandą musimy się mierzyć w walce z lockdownem, segregacją sanitarną i przymusem szczepień na Covid-19!
 
Źródło:fb/konfedderacja-