Zderzenie trzech aut

W miejscowości Okrągłe doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jeden z kierowców został przetransportowany do szpitala. Apelujemy o rozsądek na drodze i stosowanie się do przepisów. Na drogach panują trudne warunki jest ślisko i niebezpiecznie.

Pobytem w szpitalu zakończyło się dla jednego z kierujących zderzenie trzech pojazdów w miejscowości Okrągłe, do którego doszło wczoraj około godziny 15:40. Pojazdy poruszały się w kierunku Tarnogrodu. W pewnym momencie 57-letnia mieszkanka gminy Tarnogród, która jechała pierwsza zatrzymała się za pojazdem, którego kierowca chciał skręcić w lewo. Za kobietą zatrzymał się mieszkaniec tej samej gminy, 64 -latek, który kierował Skodą. W tył jego pojazdu uderzył 33-letni mieszkaniec gminy Obsza, który kierował Fordem Transitem. Jak wstępnie ustalili policjanci nie zachował on bezpiecznej odległości od poprzedzającej go Skody i uderzył w tył pojazdu, który z kolei uderzył w samochód kobiety.

Policjanci ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 64-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Po raz kolejny zwracamy się do kierowców z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, rozsądku, rozwagi i przede wszystkim trzeźwości za kierownicą. Tylko w ten sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Pamiętajmy również, aby dostosować prędkość pojazdu do ograniczeń i warunków panujących na drodze, aby w sytuacji zagrożenia móc odpowiednio szybko zareagować. Kierowcy muszą mieć świadomość, iż wyjeżdżając na drogę stają się odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu.