Łęczna-usiłował zabić swojego brata.Sąd zastosował Tymczasowy Areszt.

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu łęczyńskiego. Mężczyzna w miniony piątek podczas awantury domowej kilkukrotnie ugodził nożem swojego brata.

Usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W piątek łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że w jednym z mieszkań w Łęcznej leży zakrwawiony mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającego oraz dwóch braci w wieku 33 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. W mieszkaniu były porozbijane szyby w drzwiach i panował ogólny bałagan. Pokrzywdzony posiadał rany kłute na ciele. Został przetransportowany do łęczyńskiego szpitala. jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci zatrzymali  jego brata i przewieźli do policyjnej celi. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał ponad 1,60 promila alkoholu w organizmie.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że w trakcie awantury domowej 33- latek kilkukrotnie ugodził nożem swojego brata.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawieniemu mu zarzutu usiłowania zabójstwa. Wczoraj mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.