33-letni poszukiwany listem gończym zatrzymany z w posiadaniu znacznych ilości narkotyków

Zatrzymany poszukiwany listem gończym 33-latek trafił do tymczasowego aresztu po skutecznej akcji bialskich kryminalnych.

Mężczyzna był poszukiwany za oszustwo i kradzież, a dodatkowo posiadał znaczne ilości narkotyków, które mogłyby posłużyć do sporządzenia ponad 800 porcji dilerskich. Policja podczas akcji znalazła amfetaminę i marihuanę, ukryte w woreczkach foliowych.

W miniony czwartek, bialscy kryminalni podjęli działania mające na celu zatrzymanie 33-letniego mężczyzny, który figurował w poszukiwaniach za popełnione wcześniej przestępstwa. Na podstawie uzyskanych informacji, że w jego mieszkaniu może znajdować się duże ilości narkotyków, funkcjonariusze postanowili przeprowadzić akcję siłową.

Po dostaniu się do mieszkania, policjanci potwierdzili swoje wcześniejsze ustalenia – wewnątrz znajdował się poszukiwany mężczyzna. W trakcie przeszukania jednego z pokoi, funkcjonariusze odkryli woreczki z podejrzanymi substancjami, które późniejsze badania potwierdziły jako amfetaminę i marihuanę.

Zabezpieczona ilość narkotyków była na tyle znaczna, że wystarczyłaby do przygotowania ponad 800 porcji dilerskich, co dowodziło, że zatrzymany mężczyzna był związany z nielegalnym obrotem narkotykami.

W wyniku skutecznej akcji, 33-latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie oczekuje na dalsze postępowanie w jego sprawie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozi mu surowa kara do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie i handel narkotykami.

 

Foto:Policja