Zatrzymanie Trzech Mężczyzn za Atak na Uczestnika Zabawy w Białce – Zarzuty Postawione Napastnikom

Parczewscy policjanci przeprowadzili skuteczną operację, zatrzymując trzech mężczyzn, którzy brutalnie zaatakowali innego uczestnika zabawy pod jednym z lokali w miejscowości Białka.

Ofiara została pobita i kopana przez napastników, co skutkowało jej przewiezieniem do szpitala z poważnymi obrażeniami. Napastnicy zostali już postawieni zarzuty za swoje działania.

Zdarzenie miało miejsce na początku sierpnia w miejscowości Białka. Przechodnie zawiadomili policjantów o szarpaninie, która miała miejsce pod jednym z lokali. Funkcjonariusze, będący w służbie, podjęli natychmiastowe działania.

W rozmowie z 22-letnią ofiarą policjanci ustalili, że został zaatakowany przez trzech mężczyzn, którzy brutalnie go pobili i kopali po całym ciele. Napastnicy po popełnieniu przestępstwa oddalili się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Pomimo prób zlokalizowania sprawców, ich odnalezienie na miejscu zdarzenia okazało się niemożliwe.

Poszkodowany mężczyzna, 22-letni mieszkaniec Lublina, doznał widocznych obrażeń ciała i został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Sprawę powierzono parczewskim kryminalnym, którzy przeprowadzili intensywne śledztwo. W wyniku działań operacyjnych i analizy zebranego materiału dowodowego, udało się zidentyfikować i zatrzymać trzech mężczyzn związanych z atakiem. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy powiatu parczewskiego: dwóch 18-latków i jeden 21-latek.

Po przesłuchaniach śledczy przedstawili zatrzymanym zarzuty pobicia. Wczoraj Prokurator Rejonowy w Parczewie podjął decyzję o środkach zapobiegawczych wobec sprawców. Wszystkim trzem mężczyznom nałożono dozór policji oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania się z pokrzywdzonym. Dodatkowo, wszyscy objęci są również zakazem opuszczania kraju.

Foto:Policja