Tragiczny Wypadek w Bełżcu: 6 Osób Hospitalizowanych, W Tym Dwoje Dzieci.

Dzisiejszej nocy doszło do tragicznego wypadku na DK 17 w Bełżcu, w wyniku którego 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala.

Wypadkiem kierował 29-letni mężczyzna, który prowadził busa i uderzył w tył naczepy ciężarówki oczekującej w kolejce do przejścia granicznego.

Zdarzenie miało miejsce tuż przed północą, a dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na DK 17. Na miejscu okazało się, że 29-letni kierujący busa, obywatel Ukrainy, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, uderzył w naczepę stojącej na poboczu ciężarówki marki Renault. Busem podróżowało łącznie 9 osób, z których 6, w tym dwoje dzieci, odniosło obrażenia i zostało przewiezionych do szpitala.

Wyniki wstępnych ustaleń sugerują, że 33-letni kierowca ciężarówki, również obywatel Ukrainy, nie miał winy w tym zdarzeniu. Ciężarówka marki Renault stała w kolejce do przejścia granicznego w Hrebennem. Kierowca ciężarówki był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń. Mundurowi dokładnie przebadali również stan trzeźwości kierującego busa, który również okazał się być trzeźwy. Niemniej jednak, został on zatrzymany przez policję i obecnie przebywa w policyjnym areszcie, gdzie będzie musiał wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Okoliczności wypadku wciąż są badane przez odpowiednie służby. Śledztwo ma na celu wyjaśnienie, dlaczego kierujący busa stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z naczepą ciężarówki. Policja skupia się na zebrać wszelkie możliwe dowody oraz przesłuchuje świadków, aby dokładnie odtworzyć przebieg tego dramatycznego wydarzenia.

Foto:Policja