Niedostosowanie prędkości przyczyną wypadku w Puławach.

W Puławach, na ulicy Dęblińskiej, miało miejsce poważne zdarzenie drogowe, w którym zderzyły się dwie osobówki, marki Renault i Toyota. W wyniku tego incydentu dwie osoby zostały przewiezione do szpitala, a okoliczności wypadku wskazują na nadmierną prędkość jednej z kierujących. Apelujemy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów, zwłaszcza w trudnych warunkach drogowych.

Do zderzenia doszło dzisiaj rano na ulicy Dęblińskiej w Puławach. Karambolowi uległy dwa samochody osobowe – Renault i Toyota. W wyniku tego incydentu dwie osoby, kobieta w wieku 35 lat, prowadząca Renault, oraz mężczyzna w wieku 65 lat, kierujący Toyota, zostali przewiezieni do szpitala.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, kobieta, kierująca Renault, podróżująca od strony Dęblina, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, co skutkowało zderzeniem z jadącą z kierunku Puław Toyotą. Zarówno kobieta jak i 65-letni mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń.

W trakcie przeprowadzania badań alkoholowych u 35-latki nie stwierdzono obecności alkoholu we krwi. W przypadku 65-letniego kierowcy Toyoty, który z uwagi na stan zdrowia nie mógł poddać się badaniu, pobrano próbki krwi, aby przeprowadzić odpowiednie testy. Obydwoje kierujących pojazdami to mieszkańcy gminy Puławy.

Aktualnie trwają czynności wyjaśniające mające na celu dokładne poznanie okoliczności tego zdarzenia.

Foto:Policja