Mieszkanka gminy Zamość padła ofiarą oszustwa podczas zakupów online. Kupiła buty znanej sportowej marki za pośrednictwem internetowego sklepu, korzystając z opcji płatności za pobraniem. Niestety, po otwarciu przesyłki okazało się, że otrzymała zupełnie inne buty o niższej wartości. 43-letnia kobieta, za zgodą swojej córki, zdecydowała się na zakup butów przez internet. Zamówiła czarne sportowe obuwie marki, wybierając płatność przy odbiorze. Po dostarczeniu paczki i zapłaceniu kurierowi, okazało się, że buty nie tylko różniły się od zamówionych, ale również były znacznie gorszej jakości. Po próbie kontaktu ze sprzedawcą za pomocą maila i numeru telefonu podanego na stronie, kobieta zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa. Numer telefonu był nieaktywny, a adres firmy nie istniał. Dodatkowo, po przeczytaniu negatywnych opinii innych klientów, zauważyła, że wielu ludzi zostało oszukanych przez tego samego sprzedawcę. Kobieta natychmiast zgłosiła sprawę policji. Teraz ostrzega innych przed oszustami online i apeluje o zachowanie ostrożności podczas zakupów przez internet. Przypomina, że warto weryfikować sprzedawców, czytać opinie innych klientów i wybierać platformy zakupowe z systemem ochrony kupującego. Zakupy online są wygodne, ale wymagają szczególnej uwagi i ostrożności, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Warto stosować się do kilku ważnych zasad, aby zminimalizować ryzyko padnięcia ofiarą oszustw.

Mieszkanka gminy Zamość padła ofiarą oszustwa podczas zakupów online. Kupiła buty znanej sportowej marki za pośrednictwem internetowego sklepu, korzystając z opcji płatności za pobraniem. Niestety, po otwarciu przesyłki okazało się, że otrzymała zupełnie inne buty o niższej wartości.

43-letnia kobieta, za zgodą swojej córki, zdecydowała się na zakup butów przez internet. Zamówiła czarne sportowe obuwie marki, wybierając płatność przy odbiorze. Po dostarczeniu paczki i zapłaceniu kurierowi, okazało się, że buty nie tylko różniły się od zamówionych, ale również były znacznie gorszej jakości.

Po próbie kontaktu ze sprzedawcą za pomocą maila i numeru telefonu podanego na stronie, kobieta zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa. Numer telefonu był nieaktywny, a adres firmy nie istniał. Dodatkowo, po przeczytaniu negatywnych opinii innych klientów, zauważyła, że wielu ludzi zostało oszukanych przez tego samego sprzedawcę.

Kobieta natychmiast zgłosiła sprawę policji. Teraz ostrzega innych przed oszustami online i apeluje o zachowanie ostrożności podczas zakupów przez internet. Przypomina, że warto weryfikować sprzedawców, czytać opinie innych klientów i wybierać platformy zakupowe z systemem ochrony kupującego.

Zakupy online są wygodne, ale wymagają szczególnej uwagi i ostrożności, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Warto stosować się do kilku ważnych zasad, aby zminimalizować ryzyko padnięcia ofiarą oszustw.