Narkotyki na Imprezie: Policja Znajduje Mefedron u 24-latka

W ostatnią noc, lubelska Policja otrzymała zgłoszenie o hałasie dochodzącym z mieszkania w centrum miasta. Funkcjonariusze skierowali się na miejsce, gdzie zastali grupę młodych ludzi uczestniczących w głośnej imprezie. W wyniku kontroli okazało się, że nie tylko ciszę nocną zakłócono, ale także znaleziono narkotyki.

Na imprezie, którą wynajęła grupa młodych osób, obecnych było 11 uczestników. Policjanci zauważyli niewielkie ilości mefedronu i marihuany. Niemniej jednak, żaden z obecnych nie przyznał się do posiadania tych substancji. W związku z tym wszyscy zostali zatrzymani.

Podczas przeszukań u jednego z zatrzymanych, 24-letniego mężczyzny, policja natrafiła na worek z białą, krystaliczną substancją, którą okazał się być mefedron. Dodatkowo, mężczyzna miał przy sobie 200 sztuk jednorazowych e-papierosów, pozbawionych polskich znaków akcyzy.

24-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz naruszenia przepisów skarbowych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za te przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.