Sukces Policji w Lublinie: Zabezpieczone Ponad 3 Kilogramy Narkotyków.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie przeprowadzili udaną akcję, zabezpieczając ponad 3 kilogramy narkotyków, w tym marihuanę i amfetaminę.

Dwóch mężczyzn, 40-latek i 68-latek, zostali zatrzymani i odpowiedzą przed sądem za uczestnictwo w obrocie znaczną ilością narkotyków.

Sprawa rozpoczęła się po otrzymaniu informacji, że w jednym z lokali w centrum Lublina może dochodzić do dystrybucji znacznych ilości narkotyków. Kryminalni obserwowali podejrzane miejsce i zauważyli dwóch mężczyzn, którzy wzbudzili ich podejrzenia. Po wejściu do piwnicy, policjanci zastali cztery osoby. Podczas przeszukania znaleziono duży worek z marihuaną, co skutkowało zatrzymaniem wszystkich obecnych.

Kolejne przeszukania przyniosły kolejne dowody. W garażu, którym posługiwał się 40-latek, policja znalazła dużą ilość amfetaminy, marihuany i wagę elektroniczną. Narkotyki zostały także znalezione w mieszkaniu zatrzymanego 68-latka.

Łącznie zabezpieczono ponad 3 kilogramy narkotyków. Wstępne ustalenia wskazują, że obaj zatrzymani byli zaangażowani w nielegalny handel narkotykami. Obydwaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i zostali doprowadzeni przed sąd, gdzie usłyszeli zarzuty uczestnictwa w obrocie znaczną ilością narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanych na okres 3 miesięcy.

Foto:Policja