Tragiczny Wypadek w Wisznicach: Autokar z Ukrainy Wypadł z Trasy, 80-latka Poszkodowana

Wczoraj po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Wisznice, gdzie autokar przewożący obywateli Ukrainy uległ poważnemu wypadkowi.

Kierowca, 63-letni mężczyzna, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, co skutkowało uderzeniem w bariery energochłonne, przewróceniem się na bok i uderzeniem w drzewo.

W wyniku tego dramatycznego zdarzenia 26 osób podróżujących autokarem znalazło się w niebezpieczeństwie. Wśród poszkodowanych  była 80-letnia kobieta, która doznała obrażeń ciała. Służby ratunkowe, po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast podjęły akcję ratunkową. Trzy osoby, w tym poszkodowana 80-latka, zostały przewiezione do szpitala.

Według wstępnych ustaleń policji, 63-letni kierowca podróżujący z Białej Podlaskiej stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, co mogło być spowodowane warunkami atmosferycznymi. Badanie alkoholowe wykluczyło trzeźwość kierowcy.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność na drogach, zwłaszcza w zimowych warunkach. Trudne warunki atmosferyczne wymagają szczególnej uwagi kierowców, a bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego leży w ich rękach. Śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku jest w toku, a wszelkie nowe informacje będą na bieżąco przekazywane.

Foto:Policja