Kierowca Renault spowodował kolizję w Zamościu – Jedna osoba trafiła do szpitala.

W wyniku zderzenia dwóch pojazdów w Zamościu, 57-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala z ogólnymi potłuczeniami.

Do incydentu doszło, gdy 68-letni kierujący Renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, kolidując z volkswagenem poruszanym przez 57-latkę.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu na ulicy Lipskiej w Zamościu. Kierowca Renault, 68-letni mieszkaniec Zamościa, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na ulicę Lipską. Doszło do zderzenia z volkswagenem, którego kierująca, 57-letnia mieszkanka gminy Zamość, poruszała się prawidłowo ulicą Lipską w stronę Krasnobrodu.

W wyniku silnego uderzenia volkswagen zjechał na lewe pobocze, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. 57-latka, choć doznała ogólnych potłuczeń, nie wymagała dalszej hospitalizacji. Badanie wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

68-latek został ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci zabezpieczyli również dowody rejestracyjne od obu pojazdów z powodu uszkodzeń. Kierowcy poruszający się ulicą Lipską musieli się liczyć z utrudnieniami w ruchu, który odbywał się wahadłowo. Ulica Altanowa była zablokowana od strony ulicy Lipskiej na czas prowadzenia czynności przez służby.

Kierowca Renault spowodował kolizję w Zamościu – Jedna osoba trafiła do szpitala.
Foto:Policja