Łęczna, usiłowanie zabójstwa, zatrzymanie, policja, 34-latek

W piątek w centrum Łęcznej 34-letni mężczyzna zaatakował nożem swoją byłą partnerkę.

Do zdarzenia doszło podczas kłótni w zaparkowanym samochodzie. Mężczyzna zadał kobiecie dwa ciosy nożem, odebrał jej telefon i uciekł. Został zatrzymany przez policję w sobotę.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16.00 w piątek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, między kobietą a mężczyzną doszło do kłótni. W pewnym momencie 34-latek miał nożem zaatakować swoją byłą partnerkę. Zadał jej dwa ciosy nożem, a następnie odebrał jej telefon i uciekł z miejsca zdarzenia.

Kobieta zdołała wysiąść z auta i trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci z Łęcznej wspierani przez kryminalnych z komendy wojewódzkiej Policji w Lublinie natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Ustalili, jakim samochodem odjechał, a następnie miejsce, gdzie je porzucił. W sobotę 34-latek z gminy Mełgiew został zatrzymany przez policję.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

34-latek z gminy Mełgiew został zatrzymany przez policję w Łęcznej w związku z usiłowaniem zabójstwa byłej partnerki. Do zdarzenia doszło w piątek w centrum Łęcznej. Na zdjęciu widać zatrzymanego mężczyznę.
Foto:Policja