Mapa blokad drogowych podczas protestu rolników

W związku z zaplanowanymi protestami rolników, informujemy o utrudnieniach w przemieszczaniu się oraz działaniach podejmowanych przez policję w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach.

Mapa blokad przygotowana przez policjantów z Wydziału Sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie będzie regularnie aktualizowana, aby umożliwić kierowcom unikanie zamkniętych tras.

Mapa protestów Rolnniczych

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z mapą blokad i planowania alternatywnych tras podróży, jeśli to tylko możliwe. Przed planowanym wyjazdem w dniu 20 marca warto wcześniej przeanalizować dostępne trasy i wybrać dogodną alternatywę. W razie potrzeby, policjanci będą organizować objazdy, aby zminimalizować utrudnienia w ruchu drogowym.

Pamiętajmy, że funkcjonariusze policji będą obecni na każdym punkcie blokady drogi, dbając o bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i protestujących. Apelujemy o stosowanie się do informacji oraz sugestii przekazywanych przez policję na drodze, co pozwoli uniknąć niebezpieczeństw oraz zapewni sprawną organizację ruchu.

Długi czas dojazdu powinien być uwzględniony podczas planowania podróży, aby uniknąć opóźnień i stresu związanych z protestami. Liczymy na zrozumienie i współpracę ze strony społeczności drogowej, aby protest przebiegł pokojowo i bezpiecznie dla wszystkich uczestników.

 

Mapa blokad drogowych Mapa blokad drogowych Mapa blokad drogowych