W sobotę rano na ulicy Partyzantów w Milejowie doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły trzy osobowe pojazdy. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że zderzenie spowodowane było nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu przez 59-letniego kierowcę Peugeota, który skręcając w lewo nie zareagował na nadjeżdżającą Mazdę. W wyniku zderzenia pierwszego pojazdu z Mazdą doszło do kolejnego uderzenia, kiedy Peugeot odbił się od Mazdy i uderzył w stojącego przy skrzyżowaniu Opla. Trzy samochody zostały poważnie uszkodzone, a trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala, w tym kierowca Mazdy oraz dwie pasażerki Peugeota w wieku 53 i 82 lat. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Warto zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, co sugeruje, że przyczyną zdarzenia była niewłaściwa reakcja kierowcy Peugeota na sytuację na drodze.

W sobotę rano na ulicy Partyzantów w Milejowie doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły trzy osobowe pojazdy.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że zderzenie spowodowane było nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu przez 59-letniego kierowcę Peugeota, który skręcając w lewo nie zareagował na nadjeżdżającą Mazdę.

W wyniku zderzenia pierwszego pojazdu z Mazdą doszło do kolejnego uderzenia, kiedy Peugeot odbił się od Mazdy i uderzył w stojącego przy skrzyżowaniu Opla. Trzy samochody zostały poważnie uszkodzone, a trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala, w tym kierowca Mazdy oraz dwie pasażerki Peugeota w wieku 53 i 82 lat. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Warto zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, co sugeruje, że przyczyną zdarzenia była niewłaściwa reakcja kierowcy Peugeota na sytuację na drodze.