Cztery osoby tymczasowo aresztowane za brutalny napad na 74-latka w Białej Podlaskiej

W miniony weekend doszło do przerażającego incydentu na terenie Białej Podlaskiej, gdzie grupa napastników zaatakowała 74-letniego mężczyznę w jego własnym domu.

Sprawcy podając się za funkcjonariuszy policji brutalnie pobili i skopali pokrzywdzonego, pozbawiając go wartościowych przedmiotów i dokumentów.

Łupem napastników padła gotówka, dokumenty oraz inne cenne przedmioty na kwotę ponad 9 tysięcy złotych. Pokrzywdzony 74-latek z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie otrzymuje odpowiednią pomoc medyczną.

Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji policji, udało się zatrzymać trzy osoby podejrzane o dokonanie tego brutalnego napadu oraz jedną kobietę. Funkcjonariusze odzyskali również część skradzionego mienia i gotówki. Podejrzani zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty.

Dwaj z podejrzanych mężczyzn, w wieku 41 i 44 lat, odpowiadać będą w warunkach recydywy, gdyż w przeszłości byli karani za podobne przestępstwa. Wczoraj bialski sąd, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec całej czwórki najsurowszy środek zapobiegawczy – tymczasowe aresztowanie.

Foto:Policja