Lubartów

Wójt gminy Lubartów chcąc podlizać się władzy i swoim pracownikom wymyślił,że zapłaci im za to,że się zaszczepią i w ten sprytny sposób otrzymają premie czyli specjalna nagroda za szczepienie-jak powiedział – Myślę, że będzie to 500 plus, ale ile ten plus wyniesie, to dopiero policzymy – powiedział.

Lubartów

Krzysztof Kopyść, wójt gminy Lubartów (województwo lubelskie), wymyślił sprytny sposób jak wypłacić premie za 2020 r swoim pracownikom oraz podległym zakładom. Teraz w Polsce za to,żeby ktoś się zaszczepił cudownym zastrzykiem to gminy będą płaciły!Widać,że psychoza COVID-19 trafiła do Lubartowa. A każdy sposób,żeby wypłacić premie nierobom jest bardzo dobry.

Lubelskie. Nagrody dla urzędników za zaszczepienie się przeciw COVID-19. “Myślę, że będzie to 500 plus”

Jak twierdzi Wójt zaszczepieni nie będą stwarzać zagrożenia dla petentów, a i sami będą bezpieczni. – powiedział Kopyść.

Wójt wytłumaczył, że mówi o programie 500 plus dla zaszczepionych urzędników, ale dokładna wysokość nagrody nie jest jeszcze znana.czyli może być nawet powyżej 500 PLN – Myślę, że będzie to 500 plus, ale ile ten plus wyniesie, to dopiero policzymy – zaznaczył. Samorządowiec zapowiedział, że nagroda przysługiwałaby pracownikom gminy i podległych jej jednostką organizacyjnym.

Nagroda dla zaszczepionych przeciw COVID-19 mogłaby być rekompensatą dla pracowników za utratę premii za 2020 r. w czasie pandemii koronawirusa. Czyli Wójt znalazł obejście przepisów zabraniających wypłacania premii,poprzez nowy program 500 Plus szczepionka. No cóż samorządy trwonić nie Swoje pieniądze to potrafią po mistrzowsku. Wszak siedzenie i grzanie stołka to bardzo ciężka i stresująca praca.