Cenzura wiadomości na Youtube oraz Facebook

Cenzura!!!Dnia 10 Czerwca 2021 roku odbyła się Inauguracyjna konferencja prasowa Niezależnych Lekarzy i Naukowców na temat szczepień,oraz Covid-19. Przez parę dni konferencja była dostępna na facebooku,oraz youtube,ale z przyczyn politycznych została ocenzurowana i usunięta. Poniżej zamieszczamy pełną treść konferencji.Cenzura w mediach społecznościowych jest faktem.

 

 
 

 

Dorota Sienkiewicz

dr n. med. prezez PSNLiN

 

SYTUACJA DZIECI

 

„Koronawirus dotyka dużo mocniej dzieci i ich rodzin, niż wielu bezpośrednio zakażonych” Cornelius Williams szef wydziału ochrony dzieci w UNICEF

 

 Dla zdrowych dzieci Covid-19 jest praktycznie niegroźny – dzieci nie chorują lub przechodzą infekcję łagodnie; przeżywalność dotyczy 99,997%. Wg danych brytyjskich – żadne zdrowe uprzednio dziecko poniżej 15r.ż. nie zmarło  w czasie pandemii z powodu covid19; hospitalizacje są wyjątkowo rzadkie. Koronawirus zwykle nie przenosi się z dzieci na dorosłych

 

 Tymczasem podjęte decyzje zaburzyły w znacznym stopniu życie dzieci, stworzyły zagrożenie dla ich zdrowia fizycznego i psychicznego –wprowadzenie izolacji społecznej, masek, zdalnej nauki, presji psychicznej, która powoduje  znaczny wzrost zaburzeń emocjonalnych, depresji.

 

Nie jesteśmy przeciwnikami szczepień jednak informacje o planowanym szczepieniu 10mln dzieci w Polsce preparatem inżynierii genetycznej p/Covid19 –tzw. szczepionką. głęboko nas niepokoją.

Zdrowe dzieci mają otrzymać preparat genetyczny o nieznanym profilu bezpieczeństwa w momencie gdy ich system odpornościowy i układ neurologiczny są jeszcze niedojrzałe  i potencjalnie bardziej podatne na działania niepożądane niż osób dorosłych.

 

Rejestruje się wiele poważnych działań niepożądanych, o których firmy farmaceutyczne nie informowały jako o możliwych powikłaniach -zakrzepica, zgony, zaburzenia układu rozrodczego. Są prace naukowe, które mówią o uszkodzeniu bariery krew-mózg i możliwej chorobie prionowej – degeneracyjnej chorobie mózgu.

 

Wg VAERS – amerykańskiego systemu monitorowania poszczepiennych odczynów niepożądanych liczba niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) po preparacie inżynierii genetycznej p/covid19  jest równa liczbie NOP-ów po wszystkich szczepionkach łącznie podanych w ciągu ostatnich 20 lat. Warto także dodać, że zgłaszalność NOP-ów jest szacowana na 1-5%.

 

NIE JESTEŚMY PRZECIWNIKAMI SZCZEPIEŃ ALE NIE WIDZIMY ŻADNEGO  UZASADNIENIA  DO PODAWANIA ZDROWYM DZIECIOM EKSPERYMENTALNEGO, NIEPRZEBADANEGO  PREPARATU P/COVID19. UWAŻAMY, ŻE JEST TO NIEETYCZNE I NIEMORALNE

 

Czy media powinny milczeć w tej sprawie? Czy my jako lekarze możemy milczeć???

 

Zasada ostrożności (etyczna) 1988         -Polska sygnatariuszem

 

„Jeśli istnieje prawdopodobne, nawet jeśli mało poznane ryzyko działań niepożądanych nowych technologii, lepiej jest ich nie wprowadzać niż ryzykować niepewnymi ale potencjalnie bardzo groźnymi konsekwencjami”

 

W związku z przedstawionymi faktami będziemy zwracać się do MZ o natychmiastowe wycofanie  szczepień dzieci  i młodzieży eksperymentalną szczepionką  przynajmniej do czasu zakończenia badań i ogłoszenia ich wyników .

 

 

dr n. med. Dorota Sienkiewicz