Głupota kierowcy Tira

Głupota kierowcy Tira doprowadziła do tragedii. Dzisiaj na drodze z Lublina do Warszawy, tuż przed węzłem Żyrzyn doszło do wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga jest zablokowana. Objazd na węźle Kurów Zachód przez węzeł Puławy Wschód do węzła Żyrzyn.

Do zdarzenia doszło na drodze S-17 w kierunku Warszawy, tuż przed węzłem Żyrzyn. Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania najechał na samochód służby drogowej marki Volkswagen Transporter oznakowany światłami, przed którym dwóch pracowników malowało na jezdni oznaczenia poziome. Na skutek zderzenia jeden z mężczyzn zginął na miejscu. To 23 letni obywatel Ukrainy. Drugi z mężczyzn z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Puławach. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, nie wymagał hospitalizacji.

Droga jest zablokowana. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracują policjanci. Funkcjonariusze ruchu drogowego wyznaczyli objazd – na węźle Kurów Zachód przez węzeł Puławy Wschód do węzła Żyrzyn.