Poszukiwany sprawca wypadku

Poszukiwany sprawca wypadku. Policjanci z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który śmiertelnie potrącił mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia.

Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, że sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Jego wizerunek zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają informacje w tej sprawie prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 47 8133 210

Do zdarzenia doszło 5 maja b.r. przed godziną 3:00 w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej K-17. Z poczynionych dotychczas ustaleń wynika, iż prowadzącego rower mężczyznę potrącił samochód dostawczy. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, iż sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Kabina kierowcy wraz z zamontowaną powyżej kabiną sypialną są koloru białego lub kremowego z charakterystycznym czarnym pasem. Przestrzeń ładunkowa ograniczona jest plandeką.

Ponadto na nagraniu jednej z kamer widoczna jest sylwetka kierowcy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące pojazdu widocznego na zdjęciach  proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką Policji.