Wypadek w miejscowości Wronowo

Wypadek! Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło we Wronowie, na drodze wojewódzkiej nr 824. Kierujący volkswagenem chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka citroenem. Na skutek wypadku kierująca i pasażerka z citroena trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w piątek we Wronowie na drodze wojewódzkiej numer 824. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący volkswagenem 33 latek z gminy Żyrzyn, jadąc od strony Puław, na wysokości stacji paliw chcąc uniknąć zderzenia z samochodem jadącym przed nim, który chwilę wcześniej wyjechał ze stacji, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka (od strony Żyrzyna) citroenem.

Na skutek wypadku, poważnych obrażeń ciała doznała pasażerka citroena. Kierująca tym pojazdem, 58 letnia mieszkanka Garwolina była trzeźwa. Po badaniach została wypisana ze szpitala. Kierowca volkswagena również był trzeźwy, doznał ogólnych potłuczeń.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o rozsądek oraz ostrożność na drodze.