Zatrzymany po dramatycznej interwencji domowej: Mężczyzna groził nożem i znęcał się nad żoną

33-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego spędzi najbliższe dwa miesiące w areszcie po dramatycznej interwencji domowej, w trakcie której znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną.

Mężczyzna groził nożem, a następnie przewrócił ją na ziemię i brutalnie ją bił.

Policjanci z łęczyńskiej komendy zostali wezwani na interwencję do mieszkania na terenie powiatu, gdzie 33-letni mężczyzna zaatakował swoją żonę. Agresor, podczas awantury domowej, chwycił nóż kuchenny i groził pozbawieniem życia swojej partnerce. Następnie brutalnie ją uderzał, powodując jej poważne obrażenia.

Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy, agresor został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi. Kobieta, będąc ofiarą przemocy, zdecydowała się zeznawać przeciwko swojemu mężowi, ujawniając długotrwałe znęcanie się nad nią.

Po przeprowadzeniu postępowania śledczego, 33-latkowi postawiono zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną oraz naruszenia czynności narządu ciała.

Wczoraj sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy, co ma zagwarantować bezpieczeństwo ofierze przemocy domowej.

Teraz agresorowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności za jego haniebne czyny. Apelujemy do wszystkich, którzy doznają przemocy w rodzinie lub są świadkami takich sytuacji, o natychmiastowy kontakt z odpowiednimi służbami. Nasza interwencja może uratować czyjeś zdrowie lub życie!