Uciekał motocyklem, miał przy sobie narkotyki.

28 latek jadąc motocyklem typu Cross, w obszarze zabudowanym osiągnął prędkość ponad 130 km/h. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i kontynuował ucieczkę. Podczas zatrzymania miał przy sobie narkotyki. Odpowie za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadanie narkotyków.

W minioną środę policjanci z Opola Lubelskiego podczas patrolowania ulic miasta, zauważyli kierującego motocyklem typu Cross, który poruszał się z nadmierną prędkością. Po dokonaniu pomiaru prędkości okazało się, że jedzie 130 km/h, czyli o 80 za dużo niż prędkość dozwolona.

Pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, mężczyzna nie zatrzymał się i kontynuował ucieczkę. Po pościgu udało się zatrzymać mężczyznę. W jego ubraniu mundurowi odnaleźli woreczek strunowy z substancją, która po zbadaniu okazała się amfetaminą. Jak się okazało, mężczyzna miał środki odurzające również w swoim miejscu zamieszkania.

Mężczyzna ma teraz ogromne kłopoty. Odpowie zarówno za to, że nie zatrzymał się na polecenie funkcjonariuszy do kontroli drogowej jak również za posiadanie środków odurzających.