Trwają poszukiwania Marcina i Elżbiety Ambroży.

Trwają poszukiwania zaginionego 26 – letniego mieszkańca gminy Kraśniczyn. Rodzina mężczyzny zgłosiła wczoraj zaginięcie jego matki – 48-letniej Elżbiety Ambroży.

Poszukiwania prowadzimy z użyciem sprzętu pływającego, drona oraz specjalistycznego pojazdu wyposażonego w kamery termowizyjne.

Marcin Ambroży w dniu 3 czerwca wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wczoraj jego bliscy zawiadomili o zaginięciu jego matki.  Jest nią 48 – letnia Elżbieta Ambroży.

Kobieta 13 czerwca wyszła z domu nie mówiąc dokąd idzie i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania. Zaginiona  ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, ciemne blond włosy. Ubrana była prawdopodobnie w niebieską bluzę, niebiesko – szare spodnie i krótkie gumowe buty.

Policjanci wspólnie ze strażakami przy użyciu sprzętu pływającego przeczesywali okoliczne zbiorniki wodne, sprawdzali łąki, lasy oraz pustostany. Do działań wykorzystywany jest sprzęt specjalistyczny w postaci bezzałogowych statków powietrznych, quadów oraz psów tropiących. W poszukiwaniach biorą udział funkcjonariusze Straży Granicznej, członkowie specjalnej grupy poszukiwawczej Red Line, a także Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno – Nurkowego Straży Pożarnej wraz z okolicznymi mieszkańcami.

Foto:Policja