Wczoraj po godzinie 16:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Lubelska/Szkolna w Urszulinie. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, kierująca samochodem Opel 45-latka z Zielonej Góry, doprowadziła do kolizji z suzuki, którą kierowała 46-letnia mieszkanka gminy Urszulin. Zgodnie z wstępnymi ustaleniami, 45-latka nie zatrzymała się na znaku STOP na skrzyżowaniu i nieudzieliła pierwszeństwa przejazdu 46-letniej kierującej suzuki, która poruszała się ulicą Lubelską. Obie kierujące były trzeźwe, jak wykazało badanie alkomatem. W wyniku zderzenia 46-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Druga z kierujących nie odniosła obrażeń. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli obszar, przeprowadzili oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Obecnie trwają dokładne ustalenia przebiegu zdarzenia, a postępowanie w tej sprawie będzie wyjaśniać wszystkie okoliczności. Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru, warto upewnić się, czy nie będzie on stanowił zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Decyzje podejmowane na drodze mają istotny wpływ na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, dlatego tak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu i rozwaga za kierownicą. W trosce o nasze zdrowie i życie oraz innych osób, apelujemy o odpowiedzialną jazdę i szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego.

Wczoraj po godzinie 16:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Lubelska/Szkolna w Urszulinie.

W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, kierująca samochodem Opel 45-latka z Zielonej Góry, doprowadziła do kolizji z suzuki, którą kierowała 46-letnia mieszkanka gminy Urszulin.

Zgodnie z wstępnymi ustaleniami, 45-latka nie zatrzymała się na znaku STOP na skrzyżowaniu i nieudzieliła pierwszeństwa przejazdu 46-letniej kierującej suzuki, która poruszała się ulicą Lubelską. Obie kierujące były trzeźwe, jak wykazało badanie alkomatem.

W wyniku zderzenia 46-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Druga z kierujących nie odniosła obrażeń. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli obszar, przeprowadzili oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Obecnie trwają dokładne ustalenia przebiegu zdarzenia, a postępowanie w tej sprawie będzie wyjaśniać wszystkie okoliczności.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru, warto upewnić się, czy nie będzie on stanowił zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Decyzje podejmowane na drodze mają istotny wpływ na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, dlatego tak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu i rozwaga za kierownicą.

W trosce o nasze zdrowie i życie oraz innych osób, apelujemy o odpowiedzialną jazdę i szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego.