Kabaret Malina zakłada nową partię polityczną - Z Miłości Do Koryta.

Znany kabaret Malina postanowił wejść na scenę polityczną, zakładając nową partię o nazwie “Z Miłości Do Koryta”.

Członkowie kabaretu mają ambitne plany i chcą przyciągnąć uwagę wyborców swoim nietuzinkowym podejściem do polityki.

Po udanej rejestracji w Sądzie Okręgowym w Warszawie 23 sierpnia, członkowie kabaretu, Dawid Maliński, Piotr Bogusiak oraz Kamil Brylak, są gotowi do podjęcia nowego wyzwania na scenie politycznej. Partia “Z Miłości Do Koryta” zamierza w ciągu najbliższych miesięcy przedstawić swój program wyborczy, mający na celu przyciągnięcie elektoratu i wyrażenie swoich idei.

Kabaret Malina zdobył rozpoznawalność i popularność dzięki swoim występom, które często podejmują tematykę polityczną i społeczną. Ich humorystyczne podejście i umiejętność zwracania uwagi na ważne kwestie zdobyło uznanie nie tylko w kraju, ale również poza granicami Polski.

Partie polityczne zakładane przez celebrytów czy artystów w przeszłości odnosiły pewne sukcesy. Przykładem jest partia przyjaciół piwa, która w 1991 roku zdobyła 16 mandatów w Sejmie. Kabaret Malina, wykorzystując swoją popularność i siłę przekazu, również ma szanse przyciągnąć uwagę wyborców i zyskać poparcie.

Członkowie partii “Z Miłości Do Koryta” podkreślają, że ich działania polityczne nie są tylko chwilową inicjatywą. Mówią, że prowadzą mocno zakrojoną kampanię promocyjną, co można zaobserwować choćby w ostatnio zorganizowanych ogólnopolskich dożynkach w Macewie, które odbyły się pod patronatem partii.

Choć niewiele wiadomo o szczegółach programu wyborczego, obserwatorzy zastanawiają się, czy kabaret Malina będzie w stanie przełożyć swój satyryczny i humorystyczny styl na konkretne propozycje polityczne. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jedno z najbardziej intrygujących wydarzeń na politycznej scenie Polski.

Czy partia “Z Miłości Do Koryta” zdoła zdobyć poparcie i osiągnąć sukces na politycznym rynku kraju? Odpowiedź poznamy w nadchodzących wyborach, a kabaret Malina na pewno nie próżnuje i z pewnością zaskoczy nas swoimi działaniami.

 

Foto:Kabaret Malina.Źródło:Facebook.com