Kolejna Kolizja w Urszulinie: Apel o Ostrożność na Drodze.

W rejonie Urszulina doszło do kolejnej kolizji drogowej, podkreślając konieczność ostrożności i przestrzegania znaków drogowych.

Wczoraj, po godzinie 8, na skrzyżowaniu ul. Szkolnej i Lubelskiej 25-letnia kierująca Oplem Astra, po nieustąpieniu pierwszeństwa przejazdu, wymusiła pierwszeństwo na 65-letnim kierowcy Forda Focusa. Sytuacja ta zaowocowała zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych obu pojazdów, a na młodą kierującą nałożono grzywnę w drodze mandatu karnego oraz obciążono ją 10 punktami karnymi.

Według relacji świadków, 25-latka z gminy Wola Uhruska, kierująca Oplem, nie zastosowała się do znaku “STOP”, co spowodowało wymuszenie pierwszeństwa na kierującym Fordem, 65-letnim mieszkańcu gm. Urszulin. Na szczęście w wyniku kolizji ani kierowca Forda, ani pasażerka pojazdu nie odnieśli obrażeń ciała. Niemniej jednak, znaczne uszkodzenia obu pojazdów wymusiły na policjantach podjęcie odpowiednich działań.

W związku z powyższym, funkcjonariusze zdecydowali się zatrzymać dowody rejestracyjne pojazdów, jednocześnie ukarując młodą kierującą mandatem karnym i przypisując jej 10 punktów karnych.

Należy podkreślić, że to już nie pierwsza kolizja, która miała miejsce w tym rejonie.

Foto:Policja