5 aut zderzyło się w Sławacinku Nowym. Obrażenia odniosły dwie osoby.

Wczoraj w Sławacinku Nowym na krajowej dwójce doszło do zderzenia 5 samochodów osobowych i dostawczych. W wyniku wypadku obrażenia ciała doznały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sławacinek Nowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-latka kierująca dostawczym Iveco nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył osobowej Hondy. Drugim autem kierowała 40-latka, która w chwili zdarzenia przygotowywała się do skrętu w lewo.

W wyniku zderzenia Honda została przesunięta na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z busem marki Renault Master, kierowanym przez 35-latka. Jadący za Renaultem 42-letni kierowca dostawczego Opla również nie zdążył zahamować, uderzając w tył poprzedzającego go auta i spychając je do przydrożnego rowu. Natomiast Honda uderzyła w osobowego Hyundai-a kierowanego przez 57-latka.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażenia ciała doznały kierująca Hondą 40-latka oraz pasażerka busa marki Renault Master. Obie kobiety zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Foto:Policja