Tragiczny wypadek na DK 74 w Miączynie Stacji: Apel o Ostrożność na Drodze.

W ostatnich dniach na drodze krajowej numer 74, w miejscowości Miączyn Stacja, doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym ucierpiały trzy samochody osobowe.

Zderzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi i było wynikiem nieostrożnego manewru jednej z kierujących. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drogach, aby uniknąć podobnych tragedii.

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 16:30, gdy trzy samochody jechały w kierunku Zamościa. 22-letnia kobieta kierująca Audi A4 postanowiła wyprzedzić pojazd jadący przed nią. Niestety, nie upewniła się, czy manewr ten jest bezpieczny. W momencie rozpoczęcia wyprzedzania zauważyła, że na lewym pasie ruchu jedzie Audi A8, który również wykonywał manewr wyprzedzania. Obaj kierowcy nie zdążyli zareagować i doszło do zderzenia obu pojazdów. W wyniku tej kolizji auta uderzyły także w samochód marki Honda, który w wyniku uderzenia dachował i zakończył swój bieg w rowie.

Foto:Policja

W wyniku wypadku 22-letnia kobieta, kierująca Audi A4, uszczupliła jedynie swój portfel. Audi A8 prowadził 28-letni mężczyzna z gminy Miączyn, który przewoził 30-letniego pasażera. Oboje zostali przewiezieni do szpitala, ale na szczęście wyszli z tego zdarzenia bez uszczerbku na zdrowiu. Kierująca Hondą, 61-letnia mieszkanka Zamościa, również trafiła do szpitala. Jej pasażerka nie doznała obrażeń.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Foto:Policja