Wypadek w Wierzchowiskach Drugich.

W miejscowości Wierzchowska Drugie doszło dzisiaj rano do wypadku, w którym ucierpiała 16-letnia rowerzystka. Okoliczności zdarzenia są nadal dokładnie wyjaśniane przez odpowiednie służby.

Wypadek miał miejsce o godzinie 5:30, a jego skutki były poważne dla młodej kobiety. Według informacji przekazanych przez lokalną policję, 16-letnia mieszkanka gminy Piaski podróżowała na swoim rowerze, poruszając się po chodniku. Niestety, sytuacja nabrała dramatycznego obrotu, gdy młoda dziewczyna postanowiła skręcić z chodnika na przejście dla pieszych.

W trakcie tego manewru doszło do zderzenia z pojazdem marki Audi, którego kierowcą był 35-letni mężczyzna. Rowerzystka została potrącona przez samochód, co spowodowało obrażenia ciała. Na miejscu zdarzenia natychmiast interweniowały służby ratunkowe, a poszkodowana nastolatka została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala, gdzie otrzymała odpowiednią opiekę medyczną.

Kierowca pojazdu marki Audi, który uczestniczył w wypadku, poddał się badaniu na obecność alkoholu. Wynik badania alkomatem wykazał, że 35-latek był trzeźwy w chwili zdarzenia. Obecnie policja prowadzi dochodzenie, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Foto:Policja