Nielegalna Produkcja Liquidów do E-papierosów w Lubartowie - 19-latek Zatrzymany.

Lubartowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego we współpracy z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Lublinie zakończyli działalność 19-letniego mieszkańca Lubartowa, który nielegalnie zajmował się produkcją liquidów do e-papierosów. Mężczyzna został zatrzymany po przeprowadzeniu przeszukania, a szacunkowe uszczuplenie akcyzy wyniosło ponad 30 000 złotych.

Młody mężczyzna nabywał składniki do produkcji liquidów na stronach internetowych, a następnie w swoim domu przeprowadzał proces ich wytwarzania. Podczas przeszukania ujawniono blisko 28 litrów różnych substancji używanych do napełniania e-papierosów, w tym także substancje bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci zatrzymali 19-latka, a cała nielegalna produkcja została zabezpieczona. Łączna kwota uszczuplenia akcyzy wyniosła ponad 30 000 złotych.

Sprawa jest nadal badana, a 19-latek odpowie przed sądem za swoje działania, które naruszyły przepisy akcyzowe i regulacje dotyczące produktów tytoniowych. Warto podkreślić, że handel nielegalnymi liquidami jest nie tylko nielegalny, ale także stanowi zagrożenie dla zdrowia konsumentów.

Foto:Policja
Foto:Policja