Sprawca przemocy domowej w Areszcie.

Policjanci z Włodawy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Oprawca pod działaniem alkoholu, jak i na trzeźwo bez powodu szarpał żonę za włosy i ubranie, popychał i wykręcał ręce. 69-latek poniżał ją oraz rzucał w nią przedmiotami. Postanowieniem Sądu Rejonowego we Włodawie 69-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Mieszkańcowi Włodawy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Przed kilkoma dniami włodawscy funkcjonariusze w wyniku podjętej interwencji domowej zatrzymali 69-letniego mężczyznę podejrzanego o stosowanie przemocy wobec swojej żony. Od pokrzywdzonej kobiety przyjęto zawiadomienie o znęcaniu. Jak ustalili policjanci, agresywne zachowania mężczyzny wobec kobiety nasilały się od ubiegłego roku. 69-latek stosował przemoc fizyczną oraz psychiczną. Oprawca pod działaniem alkoholu, jak i na trzeźwo bez powodu szarpał żonę za włosy i ubranie, popychał i wykręcał ręce. 69-latek poniżał ją oraz rzucał w nią przedmiotami. 

Prokurator Rejonowy we Włodawie na wniosek Policji wystąpił do Sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec sprawcy przemocy domowej. Sąd  zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na trzy miesiące jako środek zapobiegawczy.  Wczoraj włodawscy policjanci przewieźli 69-latka do Zakładu Karnego w Chełmie.