Tragiczny Wypadek w Ciotuszy Starej: Śmierć Małżeństwa po Zderzeniu z Dostawczym Renault

Wczoraj, przed godziną 14:00, doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 853 w Ciotuszy Starej, w powiecie tomaszowskim.

Kierujący Oplem, zmierzając od Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Biłgoraja, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym Renault Master. W wyniku tego dramatycznego zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli 80-letni kierowca osobówki oraz jego 77-letnia pasażerka.

Preliminarny raport policji wskazuje, że kierowca Opla, mieszkaniec gminy Susiec, utracił kontrolę nad pojazdem, co skutkowało zderzeniem z nadjeżdżającym Renault. W wyniku siły uderzenia obie osoby znajdujące się w Oplu, małżeństwo z gminy Susiec, zginęły na miejscu. Kierowca dostawczego Renault, 30-letni mieszkaniec gminy Aleksandrów, oraz jego pasażer zostali przetransportowani do szpitala z obrażeniami ciała.

Badanie trzeźwości kierowcy Renault wykazało, że był on trzeźwy w chwili wypadku. Policja zablokowała miejsce zdarzenia na kilka godzin, prowadząc śledztwo przy udziale grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora.

Foto:policja