Pożar Blokuje Ruch na DK-82: Interwencja Straży Pożarnej w Łuszczowie Pierwszym.

Dziś rano doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Łuszczów Pierwszy, na trasie Lublin – Łęczna, co skutkowało zablokowaniem ruchu na drodze krajowej nr 82. Straż pożarna podjęła intensywną walkę z ogniem, a policjanci z komisariatu w Niemcach oraz lubelskiej drogówki nadzorowali sytuację na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 6:30, kiedy to w Łuszczowie Pierwszym zapalił się budynek mieszkalny, położony przy DK-82. Straż pożarna natychmiast przystąpiła do akcji gaśniczej, a policjanci zabezpieczyli teren wokół zdarzenia. Z uwagi na bliskość budynku do drogi krajowej, ruch pojazdów został wstrzymany.

Według wstępnych ustaleń, osoby przebywające w budynku zdołały go opuścić, unikając zagrożenia. Aktualnie ruch na drodze krajowej nr 82 odbywa się wahadłowo, a policjanci kierujący ruchem wspomagają płynność ruchu.

Obecnie strażacy nadal pracują nad opanowaniem sytuacji i likwidacją ogniska pożaru. Policjanci kontynuują działania na miejscu, zapewniając bezpieczeństwo oraz monitorując sytuację na drodze. Kierowcom zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie zdarzenia.

Foto:Policja