Apel o Świadków Wypadku ze Skutkiem Śmiertelnym w Liśniku Dużym Kolonii.

Kraśniccy policjanci, pod nadzorem prokuratury, intensywnie pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 20 listopada br. w miejscowości Liśnik Duży Kolonia. W zdarzeniu brały udział ciągnik siodłowy MAN z naczepą oraz samochód osobowy marki KIA. Niestety, 66-letni kierowca ciężarówki stracił życie na miejscu.

Wstępne ustalenia wskazują, że 41-letni kierowca samochodu osobowego KIA, wykonując manewr wyprzedzania, nie zdołał go zakończyć i wrócić na swój pas, co skutkowało zderzeniem z jadącym z naprzeciwka ciężarowym pojazdem marki MAN.

Kierowca ciężarówki, w wyniku zderzenia, zjechał na przeciwną stronę drogi i uderzył w drzewo, co niestety zakończyło się tragicznie dla 66-letniego mieszkańca Kraśnika.

Komisariat Policji w Annopolu, zgodnie z postanowieniem prokuratury, apeluje o wszelkie informacje od osób, które były świadkami tego zdarzenia lub dysponują nagraniami z wideorejestratorów. Każda nawet najdrobniejsza informacja może okazać się kluczowa w prowadzonym śledztwie.

Osoby posiadające informacje proszone są o pilny kontakt z annopolską Policją pod numer telefonu 47-812-45-15.