Kryminalni z KWP Lublin likwidują laboratorium narkotykowe w powiecie chrzanowskim.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie po raz kolejny udowodnili skuteczność swoich działań w walce z przestępczością narkotykową.

Tym razem ich działania doprowadziły do zlikwidowania kolejnego laboratorium narkotykowego, tym razem w powiecie chrzanowskim w województwie małopolskim.

Sukcesywna Akcja Policji: Działania kryminalnych z KWP Lublin, we współpracy z policjantami z Komendy Powiatowej w Chrzanowie, doprowadziły do zabezpieczenia 30 litrów płynnej amfetaminy oraz prawie kilograma gotowego produktu. To kolejny znaczący krok w walce z przemytem i produkcją narkotyków na terenie kraju.

Foto:Policja

Zatrzymani i Zarzuty: W wyniku akcji zatrzymani zostali trzej mężczyźni, którzy odpowiedzą za wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani, a na ich głowy spadły poważne zarzuty związane z produkcją i handlem narkotykami.

Foto:Policja

Skuteczność Policji: Aresztowanie sprawców i zlikwidowanie laboratorium narkotykowego to dowód na skuteczność działań policji w walce z przestępczością narkotykową. Kryminalni z KWP Lublin nieustannie podejmują wysiłki w celu oczyszczenia społeczeństwa z groźnego zagrożenia jakim są narkotyki.