Protest Rolników w Województwie Lubelskim: Utrudnienia w Ruchu na Terenie Trzech Powiatów

Dzisiaj na terenie trzech powiatów województwa lubelskiego odbywa się protest rolników, co powoduje utrudnienia w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze policji dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, włącznie z kierowcami, mieszkańcami oraz samymi protestującymi. Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Foto:Policja

Powiat Chełmski: W miejscowości Okopy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 z drogą wojewódzką nr 816, protestujący rolnicy przepuszczają obecnie tylko 1 ciężarówkę na godzinę w obu kierunkach.

Foto:Policja

Powiat Hrubieszowski: Protest rolników odbywa się na ulicach Nowa i Kolejowa w Hrubieszowie, powodując utrudnienia i blokadę wjazdu pojazdom ciężarowym na teren stacji przeładunkowej.

Dodatkowo, w miejscowościach Zosin i Dołhobyczów, na przejściach granicznych, protestujący przepuszczają obecnie tylko 3 pojazdy na godzinę, z wyjątkiem pojazdów z pomocą humanitarną oraz samochodów osobowych.

Foto:Policja

Powiat Tomaszowski: W miejscowości Hrebenne, przy wjeździe na terminal samochodowy do Przejścia Granicznego w Hrebennem, uczestnicy protestu blokują drogę krajową DK-17 bezpośrednio za skrzyżowaniem z drogą wojewódzką DW-867. Protestujący przepuszczają obecnie tylko 2 ciężarówki na godzinę w obu kierunkach, natomiast ruch samochodów osobowych odbywa się płynnie.

Miejscowe służby policji monitorują sytuację i dokładają wszelkich starań, aby utrzymać porządek oraz zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Wszelkie dalsze informacje na temat protestu będą przekazywane na bieżąco.

Foto:Policja
Foto:Policja